ارسال رایگان

ارسال رایگان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارسال رایگان در شهر اصفهان

برای خرید های بالای 10 میلیون تومان

1-  شرایط ارسال کالاچنانچه محدوده تحویل کالای شما در شهر اصفهان قرار گرفته و میزان خرید شما بیش از 10 میلیون تومان(ده میلیون تومان)باشد ارسال به محل شما به صورت رایگان انجام خواهد شد و چنانچه خارج از محدوده شهر اصفهان باشید با هماهنگی قبلی هزینه اعلام و کالا ارسال خواهد شد.

2-  به اطلاع هموطنان عزیزی که تمایل به دریافت کالای خود در شهر یا استان خاصی را دارند میرساند که شما میتوانید با توجه به حجم و وزن کالاهای خریداری شده,هنگام ثبت سفارش,یکی از روشهای ارسال مناسب با کالای خود را انتخاب و اگر خریدتان بیش از سقف تعیین شده در بند 1 شرایط ارسال باشد هیچگونه هزینه حمل و نقل شهری پرداخت ننموده  و فقط هزینه بین شهری را به صورت پسکرایه پرداخت نمائید.

3-  لطفا و حتما آدرس و شماره تلفن خود و محل تحویل کالا را دقیق وارد نمائید مسئولیت هرگونه اشتباه در ورود اطلاعات که منجر به تاخیر و یا عدم دریافت کالا به دلایل ذکر شده گردد به عهده خریدار میباشد.

4-  چنانچه کالای خریداری شده به هر دلیل(به غیر از معیوب بودن یا مغایرت با درخواست خریدار)نیاز به تعویض داشته باشد تمامی هزینه ایاب و ذهاب به عهده خریدار میباشد(هم اولین ارسال که به صورت رایگان بوده و هم ارسالهای بعدی).لطفا هنگام خرید کاملا دقت داشته و بررسی کامل را انجام دهید


کليه حقوق اين سايت متعلق به( فروشگاه براوو) می‌باشد.